پنیر پروبیوتیک

ساخت وبلاگ
چکیده : فرمت فایل: doc  حجم فایل: 663 کیلوبایت  تعداد صفحات فایل: 15  تعداد صفحات انگلیسی 15 صف... با عنوان : پنیر پروبیوتیک بخوانید :

پنیر پروبیوتیک


فرمت فایل: doc 


حجم فایل: 663 کیلوبایت 


تعداد صفحات فایل: 15 


تعداد صفحات انگلیسی 15 صفحه (3802 کلمه)

     تعداد صفحات ترجمه فارسی 12 صفحه

ترجمه انگلیسی به فارسی، دانشگاه، پژوهش

مقاله انگلیسی به همراه مقاله فارسی در قالب آفیس قابل ویرایش

به همراه ترجمه شکل و جدول 

هر 250 کلمه  1 صفحه میباشد

منظور از 250 کلمه تعداد کلمات در متن انگلیسی هست 

زیر قیمت بازار

نمونه ترجمه

چکیده

اهمیت محصولات حاوی مواد پروبیوتیک برای حفظ سلامت و رفاه، در حال تبدیل شدن به انتخاب کلیدی برای مصرف کننده، با توجه به رشد سریع و گسترش بازار برای چنین محصولاتی و علاوه بر افزایش منافع تجاری در بهره برداری از ویژگی های پیشنهادی برای سلامت می باشد. اکثر غذاهای پروبیوتیک که در حال حاضر در بازار وجود دارد، مانند شیر و ماست محصولات تازه هستند و به طور کلی در طی یک روز یا چند هفته بعد از تولید مصرف میشود. در مقابل، پنیر سخت، مانند پنیر چدار تا دوسال میتواند نگهداری شود. پنیر چدار ممکن است مزایای خاصی نسبت به محصولات نوع ماست در شرایط تحویل پروبیوتیک زنده، مانند کاهش اسیدیته پنیر در مقایسه با محیط های ماست و محتوای چربی بالا داشته باشد ...................... .
مطالعات ما تعدادی از سویه های پروبیوتیک لاکتوباسیلوس  را درون پنیر چدار ترکیب و یک ارزیابی عملکرد در طول عمل آمدن  را بررسی میکند (گاردینر و همکاران، 1998).

پرداخت و دانلود


بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود .


کلمات کلیدی : پنیر پروبیوتیک , پنیر پروبیوتیک مقاله پنیر پروبیوتیک پایا نامه پنیر پروبیوتیک سمینار پنیر پروبیوتیک تحقیق پنیر پروبیوتیک مقاله ترجمه شده در مورد پنیر پروبیوتیک

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 12 تير 1396 ساعت: 19:52