شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری در شرایط محدودیتهای ظرفیت برد محیطی

ساخت وبلاگ
چکیده : فرمت فایل: docx  حجم فایل: 2007 کیلوبایت  تعداد صفحات فایل: 22  سال انتشار  2016 تعداد صفح... با عنوان : شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری در شرایط محدودیتهای ظرفیت برد محیطی بخوانید :

شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری در شرایط محدودیتهای ظرفیت برد محیطی


فرمت فایل: docx 


حجم فایل: 2007 کیلوبایت 


تعداد صفحات فایل: 22 


سال انتشار  2016

تعداد صفحات انگلیسی 21 صفحه (5284 کلمه)

تعداد صفحات ترجمه فارسی 24 صفحه

ترجمه انگلیسی به فارسی، دانشگاه، پژوهش

مقاله انگلیسی به همراه مقاله فارسی در قالب آفیس قابل ویرایش

به همراه ترجمه شکل و جدول 

هر 250 کلمه  1 صفحه میباشد

منظور از 250 کلمه تعداد کلمات در متن انگلیسی هست 

زیر قیمت بازار

چکیده
در این مطالعه مفهوم اصلاح شده برای متابولیسم  آب شهری (UWM)،  برای رسیدگی به اشکالات در پژوهش پیش رو در مورد UWM و مشکلات مرتبط با پروسه متابولیسم  آب شهری سنتی، ارائه شده است. حلقه های بازخورد را می توان برای افزایش ظرفیت برد آب محیطی(WECC)،  سیستم متابولیسم آب شهری جدید (UWMS) نسبت به UWMS سنتی، تجزیه و تحلیل نمود. یک تحلیل حلقه های بازخورد UWMS برای ساخت یک مدل دینامیک سیستمی (SD) برای سیستم تحت محدودیت WECC صورت گرفته است. پروسه های متابولیک آب برای سناریوهای مختلف با استفاده از کار در منطقه Tongzhou پکن به عنوان یک نمونه، شبیه سازی شد. نتایج برای وضعیت UWM  که به تازگی توسعه یافته، نشان داد که محیط آبی منطقه Tongzhou می تواند جمعیت 1.1926* 106، سطح آبیاری 375.521 کیلومترمربع، منطقه داخلی  0.7732*106 و ارزش افزوده صنعتی 193.14*109 پوندی(یعنی در حدود 28.285*109) را در سال 2020 ، پشتیبانی کند. تجزیه و تحلیل حساسیت نشان داد که WECC می تواند تا حدی با ساخت امکانات جدید تصفیه  فاضلاب و یا با گسترش امکانات تصفیه  فاضلاب، با استفاده از آب بازیافت شده و بهبود سیستم گردش آب، بهبود یابد.

پرداخت و دانلود


بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود .


کلمات کلیدی : شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری در شرایط محدودیتهای ظرفیت برد محیطی , شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری در شرایط محدودیتهای ظرفیت برد محیطی مقاله شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری تحقیق شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری سمینار شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری پایان نامه شبیه سازی پویای متابولیسم آب شهری

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : شنبه 24 تير 1396 ساعت: 5:23