ویژگی های مدیر عامل و گزارش به موقع ممیزی: آیا دوره تصدی مدیر عامل و تخصص او در امور مالی اهمیت دارد؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  ویژگی های مدیر عامل و گزارش به موقع ممیزی: آیا دوره تصدی مدیر عامل و تخصص او در امور مالی اهمیت دارد؟


  فرمت فایل: zip 


  حجم فایل: 457 کیلوبایت 


  تعداد صفحات فایل: 11 


  عنوان فارسی مقاله:

  ویژگی های مدیر عامل و گزارش به موقع ممیزی:

  آیا دوره تصدی مدیر عامل و تخصص او در امور مالی اهمیت دارد؟

   

  سعید رابعه باتوا

  گروه حسابداری، دانشگاه هادراموت، مکلا، یمن

  زالیلا صالح

  گروه حسابداری و امور مالی، دانشگاه مالزی ترنگانو، ترنگانو، مالزی، و

  نورصیه احمد

  گروه حسابداری، دانشگاه سلطان زین العابدین، ترنگانو مالزی

   

  چکیده

  هدف - هدف این مقاله فرضیه سازی برای نقش مهم ویژگی های جمعیت شناختی مدیران در انجام وظایف خود می باشد که به اصطلاح گزارش مالی نامیده می شود. این مقاله ارتباط ویژگی های مدیران، وظایف آنان، دوره تصدی و تخصص آنان را در امور مالی با گزارش به موقع ممیزی مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

  طراحی / روش شناسی / رویکرد - داده ها از شرکت های موجود در بازار پایتخت عمان بین سال های 2007 و 2011 فهرست شده اند و از سه نماینده صاحب سهام برای گزارش به موقع ممیزی استفاده شده است.

  یافته ها - دوره تصدی مدیر عامل و مدیران اجرایی متخصص در امور مالی در ارتباط با گزارشات بموقع ممیزی گزارش داده شده اند. آزمون های تکمیلی نیز این نتیجه را تایید کرده اند. علاوه بر این، همانطور که پیشنهاد و مستند سازی شده است یک اثر متقابل بین دوره تصدی مدیر عامل و تخصص او در امور مالی مرتبط با گزارش به موقع ممیزی وجود دارد. استفاده از یک تجزیه و تحلیل کوچکترین مربع دو مرحله ای نیز از نتایج اصلی پشتیبانی می کنند.

  مفاهیم/ محدودیتهای تحقیق – فرضیه ها با استفاده از داده های عمان با یک نمونه نسبتا کم حجم مورد آزمایش قرار گرفتند. بنابراین، تنها ویژگی های معدودی از مدیر عامل مورد ملاحظه قرار گرفتند و یک رویکرد پیچیده تر از آزمایش کار موثر مدیریت بر سیاست های شرکت مقدور به استفاده نبود. علاوه بر این قابلیت عمومیت دادن یافته های این مطالعه باید به دقت ایجاد گردد.

  اصالت / ارزش – تفاوت این مقاله با مطالعات پیشین در این است که با بررسی اینکه آیا دوره تصدی مدیر عامل و مدیران اجرایی متخصص در امور مالی با گزارش به موقع ممیزی در ارتباط می باشند یا خیر، متون گزارش به موقع ممیزی را گسترش می دهد. یافته ها نشان می دهند که ویژگی های مدیر عامل شرکت، عوامل مهم گزارش به موقع ممیزی می باشند.

  کلمات کلیدی - عمان، گزارش به موقع ممیزی، مدیر عامل متخصص در امور مالی, دوره تصدی مدیر عامل

  نوع مقاله - مقاله پژوهشی


  پرداخت و دانلود


  بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود .


  کلمات کلیدی : ویژگی های مدیر عامل و گزارش به موقع ممیزی: آیا دوره تصدی مدیر عامل و تخصص او در امور مالی اهمیت دارد؟ ,عمان گزارش به موقع ممیزی مدیر عامل متخصص در امور مالی دوره تصدی مدیر عامل ویژگی های مدیر عامل و گزارش به موقع ممیزی دوره تصدی مدیر عامل و تخصص او در امور مالی اهمیت دارد

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 30 تير 1396 ساعت: 17:41
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123